Wariant Rozbiorowy – Sommer, Michalkiewicz
Druga część bestsellerowego wywiadu-rzeki z jednym z najlepszych piór polskiej publicystyki! Stanisław Michalkiewicz – pod gradem pytań Tomasza Sommera – wyjaśnia m.in. na czym polega suwerenność oraz czym charakteryzuje się “myślenie rozbiorowe” nadwiślańskiej kasty politycznej. Ocenia (jako prawnik!) obecną sytuację Polski w kontekście Unii Europejskiej i pokazuje dokąd zmierza Wspólnota (wyborna charakterystyka “przemian ideologicznych wewnątrz UE” w rozdziale XI!). W prezentowanej książce, której podtytuł to “Dwanaście rozmów o tym jak Polska traci niepodległość”, Czytelnik znajdzie odpowiedz na pytanie dlaczego Donald Tusk zrezygnował z prezydentury, kto ponosi winę za katastrofę Smoleńską, o co chodziło w “wojnie o krzyż”, jakim prezydentem – z punktu widzenia wolnościowca – był Lech Kaczyński, czy położenie determinuje los państwa, jak politycznie można zagospodarować Europę Środkową, czym jest Judeopolonia-bis, dlaczego eurosceptyków udało się skanalizować, kto w Polsce jest członkiem stronnictwa rozbiorowego itp. itd.
Stanisław Michalkiewicz: Jeden z najbardziej znanych polskich publicystów, ur. w 1947 r., z wykształcenia prawnik. Był jednym z założycieli UPR i redaktorem naczelnym tygodnika „Najwyższy CZAS!”, pełnił funkcję sędziego Trybunału Stanu. Obecnie, oprócz „NCz!”, współpracuje m. in. z Radiem Maryja i „Naszym Dziennikiem”. Od lat pisze o tym jak Polska pochłaniana jest przez socjalizm. Jak pod hasłem walki z antysemityzmem i homofobią do Polski wkrada się terror politycznej poprawności.
Tomasz Sommer: Od wielu lat redaktor naczelny tygodnika „Najwyższy CZAS!”, ur. w 1972 r. Autor ośmiu książek, dr socjologi Polskiej Akademii Nauk, wiceprezes Instytutu Globalizacji. Obecnie zajmuje się naukowo „operacją polską NKWD” – czyli ludobójstwem popełnionym na Polakach w Związku Sowieckim. Jeden z najbardziej znanych krytyków polskiej obecności w UE.
- Okładka miękka
- Liczba stron 213
- Format A5
Najnowsze komentarze